Торшер «Т-1». Автор компанія WOOD IDEA

Цей торшер був одним з перших моделей нашої лінії світла. Та вже встиг стати улюбленцем публіки в соціальних мережах. Простота ліній і форм роблять цю модель, та колекцію в цілому, витонченим та стильним атрибутом будь якого інтер’єру.


В прагненні виготовити еко меблі команда WOODIDEA не зупинилася на використанні натуральних матеріалів, а й подбала про фотосинтез в оселях.Еко світильник з шматочком живої природи - це ми про вазон (кашпо), який вішається на спеціальний гачок.Рослину освітлює допоміжне джерело світла від світодіодів. Вони вмонтовані в основу абажуру і працюють від батарейок. Автономна частина дає невелике світло, тому торшер прекрасно справляється з роллю нічника. Ще одна не менш важлива функція в тому, що абажур можна регулювати в різні положення. Куди треба більш направлене світло, туди і поверне голову світильник. Дизайнери лагідно називають його соняшник. Є схожа модель, але з полицею. Наша команда вважає, що дизайн нового покоління має були естетичним та практичним, тому в наших торшерах одразу декілька функцій. Також пропагандуємо перехід на еко лампочки.


Цільова аудиторія

Наші клієнти – це нове покоління, молоді українці, які прагнуть змін. Змін з югославської стінки з кришталями на стильні дерев’яні меблі.Матеріал

Абажур виготовлений з дубового шпону.

Ніжки зроблені з бересту.

Провід мотузковий (колір в асортименті) .

Ми не використовуємо лак в обробці. Обробка теж суто екологічна, льняною олією.


Орієнтовна ціна виробу 2 500 грн.

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon

© 2018 MMOD. All Rights Reserved. FDC group

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now