Конкурс предметного дизайну для масс маркету MMOD на виставці DLT-2019

Пост обновлен 14 авг. 2019 г.

16-19 жовтня 2019 під час меблевої виставки Design Living Tendency 2019 в місті Києві відбудеться презентація робіт фіналістів конкурсу предметного дизайну для масс маркету MMOD.Майже рік тому вперше в Україні було оголошено конкурс серед предметних дизайнерів з метою отримання концепцій предметів меблів та освітлення, які відповідали б сучасним потребам та можливостям покупців широкого кола. Організатор конкурсу інтернет-магазин МебельОК за підтримки Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку отримали під час першого етапу набору близько півсотні заявок. 7 концепцій було реалізовано у вигляді промислових зразків та представлено на експозиції конкурсу MMOD під час проведення Київського Міжнародного Меблевого форуму з 27 лютого по 2 березня 2019 року.

Оглянути конкурсні роботи могли не лише кінцеві споживачі, але й байєри та журі конкурсу. Зокрема почесним гостем виставки KIFF-2019 був один з членів журі дизайнер та виробник меблів з Італії, автор книги «Твої меблі на замовлення» Люціо Пеланда. Учасники конкурсу мали можливість почути думки та рекомендації експерта з предметного дизайну Валерія Сухіцького, досвідчених рітейлерів меблів в Україні Святослава Амеліна (МебельОК), Кирила Гаршина (Марго) та Тараса Колесника (WeLoveMebel). Під час виставки автори робіт мали змогу укласти попередні договори поставки власних робіт до мереж магазинів DIY, а також спеціалізованих інтернет-магазинів.

2 березня 2019 було оголошено про додатковий набір конкурсних робіт, які можна було б виготовити та представити на виставці DLT-2019. Організаторами конкурсу було проведено зустрічі з авторами з метою роз’яснення особливостей потреб ринку масового споживача, ціноутворення та вибору матеріалів. Серед отриманих концепцій додаткового набору 10 пройшли відбір та знаходяться на стадії виробництва промислових зразків, які планується представити відвідувачам Design Living Tendency 2019 в Києві в павільйоні Міжнародного Виставкового центру.

Виконання робіт з організації конкурсу та виробництва зразків предметів меблів було б неможливим без допомоги партнерів, зокрема Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку, Krona, Instyle, AGT-Plus, Termopal, TopArt, MebelOK, Atmolight, Ладо, Adler, WeLoveMebel, Margo, а також за підтримки Української Асоціації Меблевиків, Виробничого журналу Мебельное Дело, Фестивалю Ремесло, Адвокатського об'єднання "Правова група "Домініон" та Європейської Школи Дизайну. Долучитися до числа партнерів конкурсу запрошуємо всіх, хто зацікавлений у створенні нового продукту для меблевого ринку України та світу www.mmod.org.ua

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon

© 2018 MMOD. All Rights Reserved. FDC group

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now