Круглий журнальний стіл “КРІН”. Автор Альона Клюйко

Мінімалістичний журнальний столик ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, особливо коли він круглий.
Коло - символ нескінченності, ідеального абсолюту і досконалості. Коло являє собою нескінченну лінію, замикаючи час і простір.Круглий журнальний стіл стане незамінний об'єктом в квартирі .Зникне питання, куди ж поставити чашку чаю, кави і ноутбук. Так само, завдяки невеликій вазі, стіл завжди можна буде переставити в інше місце в квартирі.


Джерело надхнення:на створення нижньої частини столу мене надихнула вікторіанська епоха. В середині 18 століття шалено популярними були такі предмети одягу, як криноліни. Дизайнер Вів'єн Вествуд якось сказала: «Ніколи в моді не було придумано нічого більш сексуального. Як здорово заходити в кімнату і відразу ж займати навколо себе майже 2 метри ».


Кринолін-модна, широка нижня спідниця, яка одягалася під сукню, щоб надати їй форму дзвона. Криноліном називали також широку спідницю з цупкої тканини із вшитими у неї обручами з тонких сталевих смужок чи китового вуса.


Цілева аудиторія :жінки,чоловіки. Основна вікова група - 20-55 років.


Матеріал стільниці(материал столешницы): натуральний колір,ламінована дерев'яна плита(можливість фабвування в будь-який колір).Матеріал основи: сталь з полімерним покриттям.

Ціна:2100 грн.

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon

© 2018 MMOD. All Rights Reserved. FDC group

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now